Опалення та вентиляція будинку сонячним повітряним колектором SolarBox

1-3_1 (1)

Повітряний колектор для опалення

1-2

Повітряний коллектор сонячний для опалення і вентиляції

11_1 (1)

Сонячний повітряний колектор для вентиляції

Мал.1. Приклади монтажу сонячного повітряного колектора на Україні.

2_1 (1)

Солар бокс

Мал. 2. Сонячний повітряний колектор SolarВox

Сонячний повітряний колектор SolarВox - додаткове джерело отопленія.Он дозволить значно зменшити витрати на основні види опалення. Сонячний повітряний колектор SolarВox працює автономно, без підключення до електричної мережі 220 вольт, безпечний у використанні, і може працювати без нагляду. Сонячний повітряний колектор ефективно опалює приміщення житлового будинку, квартири, господарських будівель, гаражів, складів та інших приміщень, що вимагають обогрева.Основной теплоносій в колекторі SolarВox - повітря.
Колектор надійний в роботі, практично не вимагає обслуговування, так як в ньому немає рухомих частин, крім сучасного вентилятора. Колектор працює на сонячній енергії, не обтяжуючи грошовий гаманець користувача. Конструкція сонячного повітряного SolarВох може вирішити проблеми кліматичних умов в житлових будинках, і
одночасно заощадити на рахунках за опалення.
Сонячний повітряний колектор SolarВох може працювати без технічного обслуговування. Завдяки циркуляції повітря усередині колектора теплий, сухе повітря надходить в приміщення, і виштовхує несвіже повітря назовні. Нагріте повітря, який подається в будинок, вище на 15 - 40 ° С у порівнянні із зовнішнім повітрям.

Сонячний повітряний колектор і повітряні потоки

Тип сонячних повітряних колекторів залежить від створюваних користувачем повітряних потоків:
- Вентиляція з функцією підігріву повітря
- Опалення
- Совмещенний: опалення + вентиляція.

Конструкція всіх колекторів однакова. Споживач самостійно може вибрати спосіб установки колектора, режим роботи колектора, і відрегулювати його роботу за потребою.

3_1 (2)

Схема руху повітря від сонячного колектора

Мал.3. Схема руху повітря по висоті приміщення

4_1 (1)

Монтаж сонячних колекторів вентиляційного типу на даху.

Мал.4. Монтаж сонячних повітряних колекторів вентиляційного типу на даху.

Вентиляція з функціями підігріву повітря в приміщенні сонячним повітряним колектором.

Приплив повітря з вулиці в приміщення відбувається через всмоктувальний вентиляційний отвір в нижній стінці колектора. Далі він циркулює крізь спеціальний фільтруючий шар по вентиляційних каналах, закритим полікарбонатом і листовим алюмінієм, пофарбованим в чорний колір, які нагріваючись від сонячних променів, передають температуру рухається повітряному потоку. Повітряний потік всередині колектора нагрівається вище на 15 - 40 ° С у порівнянні із зовнішнім повітрям.

Весь цей процес повністю незалежний від джерел електроенергії!
SolarВох працює тільки на енергії сонця!

5_1 (1)

Вентиляція з функцією підігріву повітря

Мал.5. Вентиляція з функцією підігріву повітря

Опалення приміщення сонячним повітряним колектором.

Конструктив сонячного повітряного колектора для опалення має принципову відмінність від колектора вентиляційного типу і полягає в тому, що у нього немає впускних вентиляційних отворів з вулиці, він має два отвори: вхідний і вихідний, через які повітря приміщення циркулює по колектору.

Опалювальний сонячний повітряний колектор

- це повністю автономна система, яка обігріває приміщення. Як і в першій моделі, весь процес абсолютно незалежний від джерел зовнішньої електроенергії, включення і відключення відбувається автоматично при попаданні сонця на сонячну батарею! Температура повітря в приміщення з використанням сонячних колекторів підвищується на 15-40 С (в залежності від моделі).

Застосовувати такі колектори можна як в житлових будинках, квартирах багатоповерхових будинків, так і для господарських будівель, гаражів, складських приміщень і для інших приміщень, що вимагають обігріву.

5_1 (1)

Робота колектора в режимі опалення

Мал.6 Робота колектора в опалювальному режимі

Опалювальний сонячний повітряний колектор. Робота сонячного повітряного колектора в змішаному режимі: опалення + вентиляція.

Принцип роботи
Робота сонячного повітряного колектора починається з появи сонця, яке нагріває робочу поверхню колектора і запускає, вбудований в повітропровід вентилятор. Через вхідні отвори в корпус колектора надходить повітря, заповнює його внутрішній простір і рівномірно нагрівається. При функції опалення надходження повітря в колектор відбувається з приміщення, при вентиляції - з вулиці, при суміщеному - з приміщення і вулиці одночасно.
Підвищення температури повітря відбувається за рахунок нагріву матеріалів, що знаходяться всередині сонячного колектора, які накопичують тепло від проникаючих через спеціальне скло сонячних променів.

7_1

Схема роботи колектора у змішаному режимі: опалення + вентиляція

Мал.7. Схема роботи колектора в змішаному режимі: опалення + вентиляція

Конструкція сонячного повітряного колектора "опалення та вентиляція"

Сонячний повітряний колектор SolarВox має просту конструкцію, що робить його більш надійним в експлуатації, він не вимагає технічного обслуговування, відсутній ризик виходу з ладу за рахунок перегріву або в результаті сильних морозів. Сонячний повітряний колектор має прямокутний металевий корпус з прозорою поверхнею, він повністю герметичний, що запобігає витоку нагрітого повітря на вулицю. Простір усередині короба розділене на осередки п-подібної форми, в яких відбувається циркуляція і підігрів повітря. За ним теплий підігріте повітря прямує в приміщення. Задня стінка такого колектора утеплена, що дозволяє утримувати тепло і повітря всередині колектора, завдяки цьому здійснюється нагрівання повітря в середньому на 15-40 ° С. Повітря з приміщення і вулиці змішується і циркулює в колекторі за допомогою, вбудованого в повітропровід, вентилятора. Подача підігрітого повітря з колектора в приміщення здійснюється примусово вбудованим в повітропровід вентилятором, на виході з якого вбудований зворотний клапан і регульований анемостат.

Контроль роботи.
При відсутності необхідності в опаленні приміщення, механічним вимикачем вимикається вентилятор, зупиняючи циркуляцію повітря. Це дозволяє не допускати перегрів повітря всередині приміщень при надмірній сонячної активності в осінній і весняний періоди або блокувати запуск повітряного сонячного колектора без необхідності в літні місяці.

8_1 (1)

Электрическая схема подключения вентилятора

Мал.8 Електрична схема підключення вентилятора

9_1 (2)

Електрична схема підключення вентилятора

Мал.9. Електрична схема сонячного повітряного колектора

10_1 (1)

Схема вентиляції та обігріву приміщення сонячними повітряними колекторами

Мал.10. Схема вентиляції та обігріву приміщення сонячними повітряними колекторами

Основне завдання сонячного повітряного колектора - це еконімія витрат на опалення і вентиляцію вашого будинку! Легка установка!

Відгуки (за результатами використання сонячних повітряних колекторів):

- "Ефект дуже хороший."
- "Температура в приміщенні становила 20º C, коли на вулиці було всього 0º C"
- "Всього через кілька тижнів ми помітили значне поліпшення клімату в приміщенні."
- "Ні вогкості і несвіжого« запаху дачі »"
- "Жуки в дереві, комахи повністю зникли"
-Коллектор відмінно працює і виробляє теплий свіже повітря для приміщення. "
- "Найкраща інвестиція в мій літній будинок"
- "Навіть коли ми використовуємо дров'яну піч, немає конденсації"
- "І вогкість, і запах зникли повністю"